Podano datę otwarcia City Center Rzeszów

9 listopada 2012 roku – to planowana data uroczystego, oficjalnego otwarcia nowoczesnego centrum handlowo-usługowego City Center Rzeszów. Szef całego przedsięwzięcia, Ryszard Podkulski, będzie miał co świętować. Nie ukrywa on, że City Center w Rzeszowie ma być zwieńczeniem jego dotychczasowej działalności. Impreza otwarcia z pewnością będzie wielkim wydarzeniem dla całego Podkarpacia. City Center Rzeszów to obecnie największa inwestycja w regionie.

Dzień wcześniej, 8 listopada 2012 roku, odbędzie się bardziej kameralna uroczystość otwarcia przeznaczona dla VIP-ów.

Przypomnijmy, że City Center to nie tylko duża galeria handlowa ale też hotel ze 130 pokojami w standardzie trzech gwiazdek i imponującym zapleczem rekreacyjnym. Znajdzie się tu m.in. spa, ekskluzywny klub fitness, sale do squasha oraz centrum konferencyjne. W budynku znajdzie się też multipleks sieci Helios.

Część handlowa obiektu to ponad 200 sklepów i punktów usługowych. Zajmą one aż trzy kondygnacje. Według ostatnich informacji, powierzchnia handlowa została wynajęta już w ponad 90%. Znajdą się tu m.in. Zara, C&A , H&M , Massimo Dutti, Pull & Bear, Bershka, Stradivarius, Reserved, Empik, New Look, Cubus, KappAhl, Cropp, Douglas, Rossmann, CCC. W galerii wydzielono specjalne miejsce na lokale gastronomiczne. Wynajęły je popularne sieci fast food: McDonalds, KFC czy Subway.